Формотримачі для Взуття
Вас також можуть зацікавити
- Устілки для взуття
- Гелеві подушечки для взуття
- Силіконові вкладиші у взуття
- Шнурки для взуття
- Ложки для взуття
- Наліпки на задник взуття
- Ластики для взуття
- Сушарки для взуття
Внаслідок неправильного зберігання взуття на ньому з'являються неприємні заломи та тріщини, які псують зовнішній вигляд. Для того щоб не допустити появи таких дефектів, слід використовувати спеціальні формотримачі для взуття. Дані аксесуари допоможуть частково виправити вже наявні загини, а також запобігти виникненню нових «зморшок».
Різновиди формотримачів
Існує три типи взуттєвих формотримачів:
Дерев’яні
Найкраще, що можна купити для збереження форми взуття. Найчастіше їх виготовляють із деревини кедра, бука, берези. Дерев'яні формотримачі досить жорсткі; силою свого тиску на матеріал колодки ефективно вирівнюють заломи, що з'явилися, на поверхні виробів.
На відміну від пластикових, вони поглинають вологу, що накопичилася, і неприємний запах з черевиків, туфель, чобіт, кросівок. Головним їх недоліком є вага, через що аксесуари підходять тільки для домашнього використання.
Формотримачі з дерева можуть бути цільними у вигляді ступні, або складатися з шкарпетки та підпірки для задника, які з'єднані між собою спіраллю. Останні регулюються за довжиною і тому підходять для взуття будь-якого розміру.
В окрему групу входять утримувачі форми виключно для передньої частини кросівок, туфель, черевиків. А також існують розпірки для халяв, які розроблені спеціально для високих черевиків та чобіт.
Пластикові
Міцно тримають форму взуття, мають мінімальну вагу, що робить їх зручними у поїздках. Такі формотримачі не здатні поглинати надлишки вологи та запахи всередині взуття, а також можуть тріснути при сильному тиску зверху.
Поролонові
Універсальні гнучкі колодки, які підлаштовуються під форму будь-якого взуття та здатні вбирати вологу. Слід врахувати, що поролон схильний до усадки, нестійкий до розривів і служить набагато менше, ніж пластик.
Переваги Використання
Щоденне застосування формотримачів значно продовжить термін служби вашого взуття і на довше збереже його красивий зовнішній вигляд.
Даний пристрій вставляється всередину мокасин, лоферів, кед і регулюється відповідно до їх довжини. Займаючи вільний внутрішній простір, колодка натягує матеріал і не дозволяє йому деформуватися. В результаті вже наявні на поверхні взуття заломи випрямляються, верх розгладжується, і вона знову набуває початкового вигляду.
При вставці колодок у туфлі, чоботи, кросівки на ніч вони швидше сохнуть та провітрюються. Чим швидше з виробів випарується волога, тим менша ймовірність розмноження грибків та бактерій, здатних викликати появу неприємного запаху.
Для Якого Взуття Підходять
Дані пристрої можна використовувати в будь-яких моделях взуття, як закритого, так і відкритого типу. У туфлі, кросівки, черевики слід вставляти колодки, які натягують частину шкарпетки і задник. А для високих чобіт додатково рекомендується застосовувати розпірки для халяви. У шльопанці та босоніжки підійдуть цілісні колодки, що імітують людську ступню.