Вас також можуть зацікавити

Слово "фурнітура" має французьке походження (fourniture) і означає "постачати", "постачати". До фурнітури належать різні деталі, які використовуються для пошиття сумок, саквояжів, рюкзаків, портфелів та не тільки.

Залежно від призначення розрізняють каркасну, сполучну, запірну, регулюючу та декоративну фурнітуру для сумки.

На сайті HandyMarket ви можете придбати сумкову фурнітуру для:
  • комфорту (ручкотримачі, фастекси, зачепи);
  • функціональності (фермуари, магніти, притиски);
  • захисту (замки, куточки, ніжки/пуклі, люверси);
  • фіксації (карабіни, ланцюги, каркаси, штанги);
  • естетики (великий вибір прикрас).
Красива та якісна фурнітура для сумок із металу, пластику або дерева забезпечить:
  • зручне носіння;
  • тривалий термін експлуатації;
  • стильний зовнішній вигляд;
  • просте регулювання виробу за обсягом та довжиною, а іноді і його трансформацію;
  • хороші функціональні якості (зручне розстібання/застіблення, збереження вмісту сумки).

Види Сумкової Фурнітури

До основних видів галантерейної фурнітури відносяться:

Ланцюжки – сумки можуть виконувати декоративну роль або бути цілком функціональним елементом у вигляді ручки. Вони відрізняються за типом і розміром ланок, видом плетіння, матеріалом виготовлення (метал, акрил) і кольором. Такі ланцюжки можна використовувати майже на будь-яких видах жіночих сумок - клатчах, сідлах, bucket bag і навіть шоперах.

Ручки – найнеобхідніша фурнітура для будь-якої сумки. Їх виробляють із пластику, металу, дерева та шкіри у формі кола, овалу, прямокутника або трапеції. Ручки підбираються в залежності від типу сумки та її стилю.

Ручкотримач – служать для кріплення ручок до сумки використовують спеціальні металеві петлі, а також накладки та шлевки. Ручкотримач пришивається або фіксується за допомогою гвинтів або заклепок.

Замки – використовуються надійного закривання сумок та зручного доступу до їхнього вмісту застосовують усілякі клямки, рамкові запори, кнопкові та поворотні механізми. Вони відрізняються на вигляд, конструкції і способу установки.

Пряжки – дана категорія включає велику групу застібок. Сюди входять класичні пряжки, які складаються з рамки та рухомого шпенька та пряжки-зашморгу з рухомою або фіксованою поперечиною. Найчастіше основне завдання таких пряжок – це регулювання довжини ремінця для комфортного носіння на плечі, однак вони можуть виконувати суто декоративну функцію.

Карабіни - застосовуються як кріпильний елемент на ручках і ремінцях. Карабіни відрізняються за розміром, формою, конструкцією та матеріалом. Фіксація карабіна з ременем забезпечується за рахунок нерухомого або шарнірного "вушка". Один з різновидів цього виду фурнітури - карабін-кільце зі зворотним ходом.

Фермуари – комплектуючі, які є своєрідним рамковим замком для сумки. Їх роблять у вигляді розсувної рамки, яка працює як перехресна клямка. Фермуари часто застосовують як на сумочках, а й у гаманцях.

Кільця та півкільця – такі елементи фурнітури для сумок кріпляться безпосередньо до виробу та служать для приєднання ручок та застібки карабінів. Розрізняють трубчасті, роз'ємні та литі кільця (останній варіант найдорожчий, але й найнадійніший).

Кріплення – до цієї категорії сумкової фурнітури входять штанги для ручок, заклепки (хольнітени), ремінні та кобурні кнопки (гвинти). Кріплення роблять з міцних металевих сплавів. Вони доступні в широкій варіації розмірів, форм та кольорів.

Декоративні елементи – практично вся фурнітура, яка використовується у сумках, виконує не лише практичний, а й декоративний функціонал. До предметів, що грають виключно естетичну роль, можна віднести різні накладні та підвісні прикраси. Їх випускають у вигляді логотипів бренду (лейбли), орнаментів, квіток, фігурок тварин - варіантів безліч.

Рамки – металеві та пластикові рамки використовують у сумках для кріплення ременів та лямок. Вони бувають різних форм (найчастіше прямокутні, квадратні, овальні або трикутні) та розмірів. Крім сумок, рамки ще застосовують на рюкзаках та барсетках.

Кнопки-магніти складаються з двох замків: один з них має виступ, а інший - поглиблення. Вони прийшли на заміну звичайним ґудзикам, і знайшли застосування у різних аксесуарах, включаючи сумки.

Ніжки – спеціальні підставки-ніжки, вони ж випукли, використовують для запобігання зносу та забруднення дна сумки. Дану фурнітуру можна купити з вусовим, заклепувальним або гвинтовим механізмом.


Як Правильно Підібрати Фурнітуру для Сумки?

При виборі деталей пошиття сумки потрібно враховувати ряд аспектів.

1) Матеріал. Зараз фурнітуру для галантерейних виробів виготовляють з металу або пластику. Природно, деталі з металевих сплавів, таких як латунь, цинк і нержавіюча сталь найкращий варіант. Такі сплави відрізняються довговічністю, стійкістю до корозії та не містять шкідливих домішок, які здатні викликати алергію.

Не менш широкого поширення набули вироби з полімерів. Наприклад, пластикова фурнітура для спортивних сумок (пряжки, фастекси і т.д.) з акрилу та термопласту (РОМ). До головних переваг полімерних деталей можна віднести велику різноманітність форм і відтінків, стійкість до впливу вологи, а також малу вагу та нижчу ціну порівняно із залізними аналогами.

Щодо елементів з дерева, то, на жаль, вони поєднуються далеко не з усіма матеріалами. Їх переважно використовують для ексклюзивних моделей сумок.

2) Колір. Пластикові деталі можуть бути практично будь-якого кольору по RAL, тоді як палітра металевих аналогів значно обмеженіша. Серед найпопулярніших кольорів металофурнітури на сумку — латунь, нікель, темний нікель, золото, антик і мідь. При цьому, щоб сумка виглядала гармонійно, дизайнери рекомендують використовувати інші фурнітурні елементи (карабіни, півкільця, кнопки) одного відтінку.

3) Розмір. Розмірний діапазон фурнітури для сумок дуже широкий. Слід зазначити, деякі елементи фурнітури пов'язані один з одним і це потрібно враховувати.

4) Дизайн. Фурнітура для сумок може бути в елегантному, класичному чи спортивному стилі. Дизайн елементів підбирається в залежності від типу та призначення сумки з урахуванням модних тенденцій.

При цьому гарантією якості, як правило, виступає репутація виробника. Тому обираючи фурнітуру для своєї майбутньої сумки, свою перевагу варто віддати брендам, які на слуху.


Де придбати фурнітуру на сумку в Україні?

Інтернет магазин Handymarket працює по всій Україні. Ми продаємо фурнітуру для сумок у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Луцьку, Білій Церкві, Полтаві, Чернігові, Кривому Розі, Черкасах та інших містах.

Співпрацюємо з оптовими та роздрібними покупцями та забезпечуємо швидку доставку до будь-якої точки країни і навіть за кордон.

Свій асортимент ми ретельно формуємо з урахуванням інтересів та побажань всіх категорій наших замовників, включаючи швейні майстерні, майстерні з ремонту ексклюзивних виробів та роздрібних клієнтів, які займаються індивідуальним виготовленням аксесуарів.

Ми зробили все, щоб ви змогли знайти та замовити всю необхідну фурнітуру для вашої майбутньої сумки в одному місці!