Тканини для Валіз
Вас також можуть зацікавити
- Тканини для взуття
- Тканини для сумок
- Тканина для спецодягу
- Тканини для амуніції
- Тканини для рюкзаків
- Тентові тканини для навісів, альтанок, гойдалок та шезлонгів
- Наметові тканини: ціни оптом та в роздріб
- Тканина для автомобільних чохлів
Різновиди Тканин для Пошиття Чемоданів
Для виготовлення валіз використовується штучний текстиль та природні матерії. Синтетичні вироби найчастіше виготовляють із поліестеру та нейлону, а натуральні – із лляних та бавовняних полотен. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки.Синтетичні матеріали
Поліестер – це штучна тканина з поліефірних волокон, яку часто застосовують у виробництві валіз. Даний матеріал:- добре піддається фарбуванню;
- не вигоряє на сонці;
- легко очищається від будь-яких забруднень;
- не затирається;
- не уражається пліснявою;
- еластичний і практично не рветься.
Нейлон гладкіший, ніж поліестер. Він складається з волокон поліаміду, сировиною для яких є пластмаса на основі полімерів. Нейлонова тканина використовується в пошитті валіз преміального класу в силу ряду переваг:
- не промокає;
- відштовхує бруд і легко очищається;
- має підвищену міцність та еластичність (у порівнянні з поліестером);
- демонструє стійкість до дії хімічних речовин;
- не мається і добре тримає форму;
- не займається;
- не пліснявіє.
Щоб компенсувати недоліки поліестеру та нейлону, у виробництві дорожніх сумок використовують комбіновані тканини, що складаються з суміші поліефірних та поліамідних волокон. Такий матеріал довше зберігає первинний зовнішній вигляд та надійно захищає від вологи.
Натуральні матеріали
Лляна тканина для валіз – це матеріал рослинного походження з красивою матовою, злегка шорсткою поверхнею. Він екологічно чистий, не викликає шкірних подразнень та не накопичує статичну електрику.Основними перевагами льону є:
- висока міцність та стійкість до розривів;
- повітропроникність;
- стійкість до ультрафіолету;
- здатність витримувати вплив лугів;
- стійкість до ураження грибком, бактеріями та виникнення неприємного запаху.
На жаль, коттон вигоряє на сонці і згодом втрачає колір, вразливий перед пліснявою, мається і промокає. Тому лляні та бавовняні тканини на валізи обов'язково повинні бути оброблені водовідштовхувальним просоченням та антибактеріальними складами.
Як вибрати відповідну тканину для валізи
Перед покупкою текстилю для виготовлення дорожньої сумки слід розрахувати розмір майбутнього виробу, матеріал та вагу каркасу, а також врахувати майбутні умови експлуатації (подорожі на короткий термін, тривалі поїздки, екстремальні умови).Ось список базових критеріїв, за якими ви зможете самостійно підібрати відповідну тканину для виготовлення валізи:
- Міцність і зносостійкість – сумки, які інтенсивно експлуатуватимуться, краще шити зі штучних матеріалів, які менше схильні до розривів. Також синтетику легше чистити: бруд у неї не в'їдається і видаляється сухою щіткою або вологою серветкою.
- Водовідштовхувальні властивості – актуально для тих, хто часто мандрує регіонами з вологим кліматом. Найкращим гідрофобним матеріалом вважається нейлон – у чистому вигляді або змішаний із поліестером.
- Легкість та зручність – важливо, щоб матеріал не додавав зайвої ваги та не ускладнював транспортування багажу.
Часті запитання
Щільність поліестеру повинна бути не менше 600D та 1050D для нейлону. Чим вище це значення, тим тканина довговічніша і стійкіша до пошкоджень.
Ні, не потребує. У разі забруднення очищайте матеріал м'якою щіткою або вологою губкою. Для видалення плям можна використовувати мильний розчин. Не стирайте в машині, а також уникайте тривалого впливу вологи.
Найбільш міцним матеріалом вважається нейлон. Він має високу щільність, стійкість до стирання та розривів.
Так, валізи з нейлонової тканини або матеріалів із рипстоп-плетенням стійкі до пошкоджень і без проблем витримують грубу експлуатацію.
Тканинні валізи легші та гнучкіші, що дозволяє вмістити більше речей. Вони зазвичай мають зовнішні кишені та приємні на дотик. Однак пластикові моделі виграють у водонепроникності та захисті від ударів.