Намистини для Рукоділля
Вас також можуть зацікавити
- Накінечники для ремінної стрічки
- Фіксатори шнурків
- Фурнітура для валіз
- Заготовки для брелоків
- Крючки для ремней
- Наконечники закінчення та куточки
- Вертлюги
- Декоративні прикраси
Намистини для рукоділля роблять зі скла, дерева, металу та пластику. Їх нанизують на ювелірний трос, гумку або шнур і вони легко вписуються в намисто, браслети, кулони та підвіски.
Такі деталі доступні в різних формах, кольорах та розмірах.
Намистини широко застосовують у рукоділлі – від традиційного виготовлення прикрас до оформлення флористичних композицій та вишивки одягу.
Так само намистини підходять для виготовлення різного роду панно та оригінальних картин.
Декоративні бісеринки можна пришивати або приклеювати до одягу, взуття, сумок, щоб зробити їх більш ошатними та унікальними. Вони підходять для вишивання візерунків на тканині та шкірі.
Як правильно Вибрати?
Важливо, щоб ваші намистини для рукоділля поєднувалися за колірною гамою, формою, розміром та стилем. Так, для виготовлення намиста, брошок, кілець, браслетів або сережок слід брати намистинки з металевих сплавів без свинцю та нікелю. А для дорогих, елегантних прикрас краще використовувати натуральне каміння, перли та дорогоцінні метали.
Важливо брати до уваги розмір отвору. Він складає 1 мм. Для збільшення отвору в кам'яних намистинках слід використовувати спеціальний розширювач. Він допоможе згладити краї, щоб вони не різали нитку основи.
При виборі металевих деталей звертайте увагу на вагу та міцність.
Поради щодо Зберігання та Догляду Після Покупки
Зберігати прикраси з натурального каміння варто дбайливо нащадку як деякі види кам'яних намистин можуть легко дряпатися. Для цього ідеально підійдуть футляри із оксамитовим покриттям зсередини.
Аксесуари з дерева найкраще тримати в скриньці і стежити за рівнем вологи. Пам'ятайте, що від води набухає дерево і на ньому з'являються мікротріщини. Також рекомендуємо уникати прямих сонячних променів, через які намистинки можуть швидко втратити свій оригінальний колір.