Клеї для Шкіри
Хімія для роботи зі взуттям
Вас також можуть зацікавити
Ушкодження шкіряного взуття та шкіргалантерейних виробів у процесі щоденного використання неминучі. У чоботях, туфлях, черевиках часто відриваються устілки та підбори, тріскається підошва, відходить верх. Сумки, рюкзаки та гаманці втрачають декоративні елементи, ручки, накладні кишені. Всі ці проблеми допоможе усунути спеціальний клей для шкіри.
Який Клей для Шкіри Вам Підходить?
Для ремонту взуття та шкіргалантереї не рекомендується використовувати універсальні клейові склади, оскільки багато з них не здатні забезпечити довговічний результат. Доцільно замовити спеціальні клеї для шкіри, найпопулярнішими серед яких вважаються:
- Поліуретановий. Має прозорий або жовтувато-коричневий вигляд, виготовлений на основі поліуретанових смол. У його складі присутні розчинник і затверджувач. Підходить для склеювання верху шкіряного взуття з підошвою з термопластичної гуми, поліуретану, ПВХ. Ефективно усуває тріщини на самій підошві. Після висихання стає прозорим, тому він ще й використовується для приклеювання виробів різного декору.
- Наірітовий. На вигляд рідкий прозорий засіб із штучного каучуку – наіриту, органічних розчинників, синтетичних смол, вулканізаторів. Крім з'єднання підошви з верхом взуття широко використовується для приклеювання текстильних, хутряних устілок та підкладки.
- На водяній основі. Найменш токсичний склад. Найчастіше застосовується для з'єднання гуми та шкіри. Підходить для вклеювання змійки, тканинних та шкіряних устілок, шкіркартонних та шкіряних задників.
Поради щодо Застосування для Досягнення Надійного Результату
Сьогодні на ринку доступні клеючі склади, які підходять для ремонту не тільки гладкої та лакованої шкіри, а й замші, а також нубука. Шов, який утворюється в місці з'єднання двох елементів, візуально непомітний, еластичний, стійкий до впливу УФ-променів, низьких температур та вологи. Виконувати ремонт легко навіть у домашніх умовах – для цього не потрібне спеціальне обладнання.
Щоб результат застосування клею був тривалим, потрібно дотримуватись правил його використання.
На першому етапі слід ретельно підготувати поверхню до нанесення клейового складу. Шкіру необхідно очистити від пилу та бруду. Також потрібно обов'язково видалити залишки старого клейового шва і відшліфувати поверхню наждачним папером для поліпшення адгезії.
Потім деталі слід знежирити спеціальним складом і дати висохнути природним шляхом.
Наступний етап – нанесення клею. Елементи, які потрібно з'єднати, покривають тонким шаром засобу та залишають на 20-30 хвилин. Зверніть увагу, що частина складу буде поглинена матеріалом. Тому через вказаний час нанесіть додатковий шар, після чого:
- з'єднайте деталі та притисніть пресом (холодне склеювання);
- відразу розігрійте оброблені поверхні будівельним феном, а потім з'єднайте та відправте під прес (гаряча склейка);
- обприскуйте водою промазані клеєм елементи, після чого з'єднайте і притисніть пресом (мокре склеювання).
Щоб купити клей для шкіри прямо на сайті, додайте потрібний товар у кошик, виберіть зручний спосіб оплати та доставки, а потім натисніть кнопку «Оформити замовлення». Для додаткової консультації звертайтесь за номерами телефонів, що вказані на сайті.