Розчинники для Клею

Розчинник для наірита 1л
Код 67130 доступно 4 од.
194.40 грн. / шт.
Розчинник для дисмакола, 1 л (0,8 кг)
Код 67129 доступно 23 од.
184.50 грн. / шт.
Розчинник для наірита, 4.5 л
Код 2619 доступно 3 од.
828.00 грн. / шт.
Розчинник для дисмакола, 4.5 л
Код 35776 доступно 2 од.
748.80 грн. / шт.

Вас також можуть зацікавити

Клей, що зберігається у великій розкритій ємності, з часом втрачає властивості, втрачає рідину та твердне. Щоб не утилізувати засіб і не витрачатися на новий, можна придбати спеціальний розчинник для клею. Це речовина, за допомогою якої змінюють рівень в'язкості адгезиву.

У ньому містяться такі компоненти, як етил, ацетон, етилацетат, бутилацетат, бутанол. Вони розріджують клеючу речовину, руйнуючи міцні молекулярні зв'язки, що утворилися в його структурі. Це дозволяє як підготувати адгезиви до використання, так і видалити їх засохлі залишки з поверхні матеріалу.

Як Вибрати Кращий Розчинник Клею?

Не всі розчинники універсальні і тому не завжди поєднуються з будь-яким типом клею. Змішавши адгезив з невідповідним складом, ви ризикуєте зіпсувати клей. В результаті ремонтний шов вийде неміцним, а склейка – недовговічною. Тому вибирати розчинник клею слід ретельно. Перед покупкою звертайте увагу на такі фактори:

Тип клею та його особливості

Перед тим як замовити розчинну рідину визначтеся, в який саме клей ви її додаватимете. Усі адгезиви відрізняються хімічним складом та властивостями.

Найпоширеніші приклади сумісності коштів:

  • Десмокол. Це адгезив на основі поліуретанових смол та модифікуючих добавок. Добре розріджується ацетоном, етилацетатом, метилетилкетон. Якщо ви плануєте купити розчинник для клею десмокол, переконайтеся, що він виготовлений на основі одного з перерахованих компонентів.
  • Наірит – суміш поліхлоропренового каучуку та підсилювачів в'язкості. Для його розрідження підходять речовини, що містять етанол та етилацетат.
  • Суперклей. Належить до адгезивів, вироблених на основі ціаноакрилату. Має низьку в'язкість і здатність полімеризуватися в лічені секунди. Для розчинення суперклею використовують ацетон, уайт-спірит, диметилсульфоксид.
  • Щоб забезпечити клею необхідну плинність, розріджувач має бути з ним хімічно сумісним.

Перераховані вище розчинники також підходять для видалення клею. З їх допомогою можна прибрати адгезив, що розтікся, який вже встиг затвердіти на поверхні виробу.

Сумісність з оброблюваними матеріалами

Цей критерій важливо враховувати, оскільки активні хімічні сполуки розчинників здатні завдати шкоди вашому виробу. Потрапляючи на поверхню матеріалу, вони здатні утворювати плями, роз'їдати текстуру, пересушувати волокна та призводити до виникнення тріщин.

Температурна стійкість

Дізнайтеся, який температурний режим є прийнятним для вибраного вами засобу, і чи воно здатне зберігати свої робочі властивості при різких перепадах температур. Якщо виріб, який ви підклеюєте, використовується в холодну погоду, а розчинник не витримує морози, шов у місці з'єднання деталей незабаром розійдеться.

Правильний розчинник – запорука міцної склеювання. Не нехтуйте рекомендаціями виробників щодо хімічної сумісності складів!