Дискові Розкрійні Ножі

Дисковий ніж розкрійний (87-1019)
Код 62326 доступно 36 од.
330.75 грн. / шт.
Від 5 шт. 275.85 грн.
Розкрійний ніж (87-1572)
Код 27390а
Від 130.50 грн.
Від 5 шт. 121.50 грн.
Дисковий ніж розкрійний (00-114)
Код 14936 доступно 33 од.
174.15 грн. / шт.
Від 5 шт. 145.35 грн.
Дисковий розкрійний ніж RSD-110
Код 8771 доступно 5 од.
3 600.00 грн. / шт.
Від 2 шт. 3 375.00 грн.

Вас також можуть зацікавити

Спеціальний дисковий розкрійний ніж створений, щоб полегшити роботу майстрам з пошиття та ремонту текстильних виробів. Він є різальним інструментом, дископодібне лезо якого переміщається по горизонтальній поверхні і з точністю до міліметра розсікає полотно на дрібні клапті.

Дискові розкрійні ножі для тканини застосовні для синтетичних та натуральних видів матерії. З їх допомогою можна різати і поодинокі полотна, і текстильні настили, що складаються з кількох покладених один на одного шарів. 

Ви можете вибрати як ручну, так і електричну модель. 

Переваги та Недоліки Інструменту

Дисковий ніж для тканини – це незамінний інструмент для дрібно- та середньосерійного виробництва текстильних виробів. Маючи високу точність і швидкість різання, він значно скорочує час на розкрій полотна.

Переваги дискового ножа для розкрою

Конструкція ножа дискового типу є досить простою, що робить його максимально надійним. Інструмент має невелику вагу, компактний, зручно лягає у долоню та підходить для будь-якої провідної руки.

Будь-який новачок навчиться застосовувати його буквально за кілька днів. Ательє з пошиття та ремонту одягу, а також handmade майстрам варто замовити розкрійний ніж, оскільки він::
  • Робить точний зріз.
  • Підходить для роботи з тканинами різної щільності (від тонкої бавовни до килимового покриття).
  • Легко піддається заточенню. Для цього потрібно застосовувати спеціальний точильний апарат або віддавати ріжучу частину, що затупилася, на обслуговування майстру.
  • Передбачає можливість заміни леза, експлуатаційний ресурс якого вичерпався, на новий.

Слабкі сторони

Ручні моделі не підходять для нарізування тканин кривими лініями. З їх допомогою складно зробити точну та рівну форму, особливо коли деталь має навіть невеликий радіус заокруглення.

Ножі ручного типу не здатні якісно розрізати тканини, які укладені одна на одну надто товстим шаром. Коли інструмент використовують для розкрою надмірно щільного настилу, лезо швидко тупиться і потребує заміни.

Як Вибрати Кращий Дисковий Розкрійний Ніж?

Точність розтину полотна безпосередньо залежить від якості інструменту. Перед покупкою розкрійного ножа звертайте увагу на:

1. Діаметр різальної частини. Чим він більший, тим товстіший і щільніший тканинний настил здатний розрізати інструмент. Ручні моделі, як правило, мають мінімальну глибину різання. Їх можна використовувати при виготовленні одиничних текстильних виробів у домашніх умовах. У промисловості, коли продукція відшивається партіями, використовуються електричні моделі, які здатні розрізати настили заввишки до 125 мм.

2. Матеріал леза. Ідеальний варіант леза із нержавіючої сталі. Вона стійка до механічних навантажень та ефективно протистоїть корозії, що дозволяє працювати навіть у приміщенні з підвищеною вологістю.

3. Матеріал корпусу. Оптимальний варіант – металевий із антикорозійним покриттям. На пластикових корпусах, внаслідок активних фізичних навантажень, згодом можуть з'являтися мікротріщини.

4. Тип ручки. Бажано, щоб рукоятка мала злегка вигнуту форму з антиковзними накладками. Така ручка дозволяє робити зручний хват і запобігає випадковому випаданню інструменту з рук під час роботи.