Гранітоль Взуттєвий
Вас також можуть зацікавити
- Застібки Липучки
- Каблуки
- Листова профілактика
- Застібки блискавки
- Нитки
- Підошви для взуття
- Поліуретан для ремонту взуття
- Формована Профілактика
Для виготовлення жорстких внутрішніх задників та підносків на класичні туфлі, черевики, чоботи використовується гранітоль для взуття. Це нетканий матеріал, покритий з обох боків нітроцелюлозною плівкою, що містить пластифікатори та пігменти.
Для формування задників використовують гранітоль завтовшки 1,5 мм, а для підніжок – 0,9-1,2 мм. Деталі викроюють, на півтори секунди опускають в розчин, що ацетонує, а потім вставляють в взуття між підкладкою і верхом.
Під впливом ацетону матеріал розм'якшується та при натисканні облягає колодку, повністю повторюючи її вигини. Після висихання деталі стають жорсткими, а укріплені ними шкарпетки та задники добре тримають форму.
Широке застосування у взуттєвій промисловості гранітоль отримав завдяки таким якостям:
- Водонепроникність. Матеріал не вбирає з взуття піт, не розмокає та не деформується. Тому багато виробників туфель, черевиків, чобіт застосовують його ще й для створення внутрішніх устілок.
- Антибактеріальні властивості. Зовнішня нітроцелюлозна плівка створює бар'єр від проникнення в полотно бактерій та грибків. Підноски та задники не пліснявіють, не гниють і не перетворюються на джерело неприємного запаху.
- Гіпоалергенність. Речовини, з яких складається взуттєвий гранітоль, нетоксичні, тому не призводять до появи на стопах висипу навіть у людей, схильних до дерматитів.
- Міцність. Матеріал стійкий до стирання. Задники та підноски взуття не мнуться при щоденному носінні протягом кількох років.
- Еластичність. У розм'якшеному вигляді матеріал добре піддається формуванню. Працювати з ним легше, ніж із термопластами.
Гранітоль у взутті забезпечує прийнятний для стоп рівень жорсткості. Він запобігає натиранню шкіри, забезпечує підтримку ступнів і не завдає дискомфорту при ходьбі.