Рідка Шкіра
Вас також можуть зацікавити
- Взуттєві воски
- Бальзами для шкіри
- Водовідштовхувальні просочення
- Креми для взуття
- Косметика для догляду за шкіряними меблями
- Взуттєві щітки
- Аплікатори
- Косметика для взуття
Згодом на поверхні шкіряних виробів з'являються подряпини, потертості та відколи. Ефективно вирішити ці проблеми допоможе рідка шкіра. Даний засіб спеціально розроблений для ремонту та відновлення речей з натуральної та штучної шкіри. Воно являє собою полімерну суміш на основі спирту та води. До його складу входять полімери, барвники та каучукова смола. Після реставрації пошкоджень рідка шкіра візуально та тактильно не відрізняється від оригінального матеріалу.
Для Чого Купують Рідку Шкіру?
Цей засіб здатний повністю відновити дефекти на шкірі у вигляді розривів, подряпин, проколів і навіть порізів. Рідка шкіра призначена для ремонту будь-яких виробів з натуральної шкіри:
- сумки;
- взуття;
- куртки;
- плащі;
- дивани;
- оббивка салону авто;
- крісла;
- рукавички;
- ремені.
Відремонтована поверхня зберігає оригінальну форму, задану фактуру, не тріскається, не відшаровується і не затирається навіть при активній експлуатації.
Пам'ятайте, що на дерматині та інших штучних матеріалах цей засіб тримається гірше!
Переваги
Рідка шкіра – це унікальний засіб, за допомогою якого можна ідеально відновити будь-яку шкіряну поверхню. На практиці відремонтована ділянка здатна прослужити до 35 років!
Характерними перевагами даного відновника є:
- ультимативна еластичність;
- висока міцність;
- здатність повертати форму після зминання;
- стійкість до стирання та розтягування;
- збереження експлуатаційних характеристик при температурах від -35 до +70 градусів за Цельсієм;
- безпеку здоров'ю.
Рекомендації щодо Застосування
Під час реставрації виробів за допомогою рідкої шкіри критично важливо дотримуватися технології процесу, оскільки від цього залежатиме результат і то на скільки довго прослужить виріб.
Весь процес складається з 5 кроків:
- Підготовка поверхні. Ретельно очистіть пошкоджене місце від бруду, пилу та жиру. Для цього використовуйте м'яку тканину зі спеціальним розчином, що очищає. Після очищення зробіть абразивне шліфування.
- Вибір кольору. Підберіть колір засобу, який відповідає відтінку виробу. Якщо немає точної відповідності, виберіть колір, близький до оригіналу.
- Нанесення. Для нанесення рідкої шкіри на пошкоджену поверхню використовуйте аплікатор або кисть. Слідкуйте за тим, щоб шари, що накладаються, були тонкими і рівномірними. Дайте кожному шару повністю висохнути, перш ніж наносити наступний.
- Оздоблення та полірування. Після сушіння, акуратно відполіруйте відремонтовану ділянку м'якою тканиною, щоб надати виробу природного блиску та гладкості.
- Постобробка та догляд. Після завершення реставрації дайте виробу повністю висохнути (див. інструкцію виробника). У наступні кілька днів постарайтеся уникати механічних впливів на оброблену область.