Швейні Машинки для Виробництва та Ремонту Взуття

Машинка швейна Adler для ремонту взуття
Код 67151 доступно 1 од.
72 000.00 грн. / шт.
Машинка швейна Версаль для ремонту взуття
Код 5200 доступно 75 од.
3 870.00 грн. / шт.
Машинка швейна для прошивання взуття, модель М-26
Код 36260 доступно 4 од.
11 925.00 грн. / шт.

Вас також можуть зацікавити

Для виробництва туфель, черевиків, кросівок, мокасин, лофферів потрібна спеціальна швейна машинка для взуття, яка дозволяє якісно та міцно з'єднувати деталі зі шкіри, текстилю, шкірозамінника та інших матеріалів.

Вона також застосовується для ремонту ременів та ручок сумок, відстрочки, з'єднання гуми зі шкірою та тканиною, встановлення латок та кріплення декоративних елементів.

Принцип роботи взуттєвої швейної машинки той же, що й у звичайної, але між ними є деякі відмінності:

  1. Злегка змінена конструкція. Відстань між робочою зоною та голкою значно більша, що дозволяє зручніше повертати заготівлю. Механізм має спеціальний оверлок для шкіри, а самі голки товстіші, ніж на стандартній швейній машинці.
  2. Посилена потужність. На електричних швейних машинах для взуття встановлюють значно потужніше двигуни, ніж на звичайних.
  3. Підвищена зносостійкість. Обладнання розраховане працювати з більш щільними матеріалами, ніж тканина: шкірою, гумою, хутром.

Види Взуттєвих Швейних Машинок

Машини для пошиття взуття призначені для роботи з тонкими, середньоважкими та важкими, а також надщільними матеріалами. Серед них можна виділити універсальні моделі, а також спеціалізовані для вирішення окремих вузькопрофільних завдань.

За будовою механізму розрізняють:

  • Рукавні швейні машинки для ремонту та пошиття взуття. Робоча зона, в якій розміщується деталь, що обробляється, нагадує рукав під який просовують матеріал для прострочування.
  • Колонкові машинки. Вони шов формується з допомогою спеціальної колонки, з-під якої подається нижня нитка. Є дво- та одноголкові моделі. Перші використовуються для декоративних стібків, другі для основних швів.

Сучасні швейні машини виготовлення взуття дозволяють виконувати до 10-15 операцій. Вони приводяться в дію вручну або за допомогою електродвигуна. Деякі з них мають комп'ютерне управління.

На що Звертати Увагу при Покупці?

Від вибору взуттєвої машинки залежить продуктивність праці, якість та зовнішній вигляд готових виробів.

При покупці такого обладнання враховуйте:

  • Матеріал, з яким належить працювати. Чим він щільніший, тим потужнішим має бути машина.
  • Об'єм роботи. Для невеликих майстерень підійдуть компактні ручні моделі, а для серійного виробництва електричні з автоматичною подачею заготовок.
  • Специфіку виробництва/ремонту. Зважайте на перелік операцій, які вона здатна виконувати.
  • Наявність гарантії та сервісного обслуговування від виробника. Важливо, щоб у разі поломки ви змогли оперативно вирішити проблему та відновити робочий процес.
Залишились питання? Менеджери інтернет-магазину HandyMarket нададуть детальну консультацію щодо всіх моделей, які представлені на сайті та допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого бізнесу.