Намистини для Браслетів
Вас також можуть зацікавити
- Намистини для рукоділля
- Накінечники для ремінної стрічки
- Фіксатори шнурків
- Фурнітура для валіз
- Заготовки для брелоків
- Крючки для ремней
- Наконечники закінчення та куточки
- Вертлюги
Намистини для браслетів являють собою невеликі різноманітні деталі, які роблять зі скла, дерева, металу, а також натурального та штучного каміння. Вони доступні в різних формах, кольорах і відрізняються за текстурою. Все це робить їх ідеальними для створення унікальних та оригінальних прикрас на руки.
Різноманітність Варіантів та Стилів
В інтернет-магазині HandyMarket можна знайти будь-які намистини для створення браслета вашої мрії. Асортимент настільки величезний, що інколи навіть досвідченому майстру складно підібрати необхідні комплектуючі. Тому ми вирішили детальніше розповісти про різні типи браслетних намистин, щоб ви змогли самостійно вибрати ті, які підійдуть для вашого майбутнього виробу на зап'ястя.
Намистини на браслети роблять з різних матеріалів, кожен з яких має свої особливості:
- Пластик – найбюджетніший варіант. Невелика вага та доступна ціна є його головними перевагами. Пластмасові намистини підійдуть для створення дитячих браслетів та театральної біжутерії.
- Скло - вироби доступні в широкій варіації форм і кольорів, але мають на порядок вищу вартість. Вони мають здатність заломлювати і пропускати світло. За допомогою скляних намистин можна створювати по-справжньому оригінальні браслети для дорослих.
- Камінь – декоративні елементи можуть виготовлятися із натуральних перлів, перламутру, коралу. Варіанти намистин із каменю це найкращий вибір майстра для створення жіночих браслетів у штучному виконанні.
- Дерево - в основному це варіанти намистин з порід червоного, бамбукового або пальмового дерева. Вони мають натуральний відтінок та підходять для створення будь-яких типів браслетів.
- Кришталь - матеріал дозволяє створювати елементи з незвичайними формами. Огранювання надає легкість, створюючи гру світла та кольору.
- Метал – існують дорогі вироби із золота, срібла, а також доступніші металізовані, властивості яких гарантують надійний захист від води та вологи.
Що стосується форм, то для браслетів підходять овальні, квадратні та фігурні намистини. Останні виготовляються з пластику і в основному застосовуються у виробництві іншої біжутерії.
Розміри починаються від кількох міліметрів і досягають 2-2,5 сантиметрів.
Дані фурнітурні елементи мають різні типи покриттів.
Прозорі намистинки без додаткового фінішу виготовляються із кольорового акрилу. Скляні варіанти з гранями майстерно заломлюють світло. Якщо на бусинці є блискуче покриття, то це означає, що зверху нанесена тонка світловідбивна плівка.
Кульки можуть мати «райдужний» кавер. Їхня особливість полягає в наявності кольорового переливу на поверхні.
Прозорі деталі не заломлюють світло, нагадують натуральне каміння.
У свою чергу, непрозорі йдуть без покриття або з блискучим, райдужним фінішем.
Гранені скляні, металеві або пластикові кульки створюють блиск, свічення та сонячні переливи.
Застосування Бусин у Дизайні Браслетів
Намистинки бувають у різних відтінках та стилях, тому майстри легко зможуть підібрати потрібну фурнітуру для майбутнього шедевра. Кожен тип вирішує свої завдання:
- деревянные – дополняют образ в стилях этно и бохо;
- каменные – удачно смотрятся в торжественном вечернем облике;
- металлические – придают элегантности.
Намистини можуть використовуватися для створення браслетів у стилі «еко». Така прикраса складається з кількох перекручених ниток, куди нанизано невеликі бусинки різних кольорів.
Браслети у стилі «Шамбала» використовують у всьому світі не лише як прикрасу, а й у ролі оберегів. Для виготовлення береться спеціальний шнур, великі та пара маленьких намистин для кінців нитки. Створюються такі браслети з будь-якою кількістю та формою елементів. Навіть із трьома кульками «Шамбала» виглядає витончено, але особливо незвичайно виглядають у подібних виробах квадратні намистини.
Під час підбору намистин слід враховувати, що розмір отвору має бути більшим, ніж коло ланцюга. Заодно знадобиться придбати замочок, який дозволить зафіксувати готовий аксесуар на зап'ястя. Намистинку потрібно просмикнути через штифт з вушком, а на нього начепити наступний пін. На фінальному штифті потрібно зафіксувати застібку.
Залишились питання? Замовте зворотний дзвінок на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами, відповість на всі запитання та допоможе підібрати всі необхідні комплектуючі для браслета або набирайте безкоштовний номер: ☎ + 38 (063) 128-10-47. Ми завжди на зв'язку!