Голки для Шкіри
Вас також можуть зацікавити
Для пошиття шкіряного одягу, взуття, галантереї використовуйте спеціальні голки для шкіри, щоб сформувати красиві рівні стібки та не пошкодити матеріал. Ці голки не залишають великих отворів, не розривають матерію, а делікатно прорізають її незалежно від напрямку волокон.
Особливості Голок для Шкіри
На сайті HandyMarket доступні голки для ручного шиття шкіри та швейних машин. Їхня принципова відмінність від універсальних полягає у формі вістря. Його заточування дозволяє не проколювати полотно за принципом шила, а робити в ньому мініатюрний надріз. За рахунок цього опір волокон при проникненні швейного інструменту та нитки практично відсутній. Стежки виходять точними та лягають рівномірно.
Пам'ятайте, що будь-який отвір у шкірі неможливо приховати, тому всі шви намагайтеся виконувати з першого разу.
Як Правильно Вибрати Голку для Шиття Шкіри?
Працюючи над одним виробом майстру знадобиться кілька швейних голок. Підбирайте інструменти за такими критеріями:- Тип матеріалу. Враховуйте щільність клаптя та текстуру його поверхні. Чим товстіша шкіра, тим більшого діаметра потрібна голка. Її товщина вказана в цифровому маркуванні на упаковці. Метричний номер відповідає діаметру голки. При роботі з легкою шкірою достатньо інструмента під номером 90-100, а для грубої та важкої використовуйте 110-130.
- Товщина нитки. Усі нитки мають цифрове маркування. Чим більший номер, тим тонша нитка. Якщо голка товста, то нитка теж повинна бути щільною.
- Вигляд рядка та стібка. Дані параметри вказані у маркуванні літерами. Позначення LL вказує на те, що інструмент призначений для виконання прямих стібків, а LR – для формування рядків зі стібками, що лягають під кутом вліво. Швейна голка для шкіри з маркуванням S дозволяє робити рядки з подовженою відстанню між стібками. Класи D використовуються для шиття найщільніших різновидів матеріалу та забезпечує прямі стібки.
Як текстильні, так і шкіряні вироби можна прикрашати вишивкою, тасьмою, бісером. Для оздоблювальних робіт створені спеціальні голки по шкірі, що відрізняються один від одного формою вістря та вушка. У бісерних інструментів вушка маленькі, що легко проходять крізь отвори намистин, а у вишивальних - великі, що дозволяють просочувати товсті нитки, складені в кілька шарів.
Залишились питання? Телефонуйте за безкоштовним номером ☎ 063 128-10-47. Менеджер інтернет-магазину HandyMarket допоможе правильно підібрати всі необхідні інструменти для вашого проекту.