Голки для Швейних Машин

Вас також можуть зацікавити

Від підбору голки для швейної машинки залежить якість пошиття. Пропуски стібків, стягування вздовж рядка, витягнуті петлі - все це результат використання неякісної або невідповідної голки.

Щоб ваші вироби, пошиті на спеціальному обладнанні, завжди виходили красивими та міцними, ознайомтеся з типами швейних голок та їх характеристиками.

Різновиди Голок для Швейних Машинок

Для пошиття виробів із простих невибагливих тканин (бавовни, льону) підійдуть універсальні голки для побутових швейних машин.

Також існують і ті, які розроблені спеціально для:

  • Трикотажних та стрейчевих тканин. Вістря у таких голок округлене. Воно делікатно розсуває волокна текстилю, не залишаючи стрілок та великих отворів.
  • Джинсових матерій. Ці тонкі голки для швейної машини мають добре загострені кінчики, виготовлені з металу з титан-нітридним напиленням, що дозволяє легко просікати щільний джинс.
  • Натуральної та штучної шкіри. Вирізняються гострими клиноподібними кінчиками, які не проколюють, а делікатно надрізають полотно під кутом 45°. При проходженні голки з ниткою через такий мікророзріз немає опору волокон, тому стібки лягають рівномірно.
  • Ультратонких полотен (мікротекстиль). Це надтонкі голки для швейних машин із добре заточеним вузьким вістрям. Чи здатні проколювати тканини з мікроволокнами (шовк, тафту).

Голки для швейних машин класифікують за видами роботи. Ті, що призначені для квілтингу (клаптевого шиття) мають тонкий корпус, гострий кінчик і вузьке вушко, щоб безперешкодно проходити через настил з кількох полотен.

Інструменти для вишивки призначені для декоративних робіт з тканин різної товщини. Мають закруглені кінчики, які делікатно розсувають волокна матерії, і великі вушка – щоб спростити просування щільних ниток.

Для в'язаних виробів передбачені широкі голки з округлим вістрям. Вони акуратно розсувають нитки в'язаного полотна, не ушкоджуючи його структуру.

Маркування

Зрозуміти, для якої тканини та завдань призначена та чи інша швейна голка, допоможе буквене маркування на упаковці.

Ось стандартні позначення голок для швейних машинок:

• H – універсальні (Universal).
• H-S – стрейчові тканини та трикотаж (Stretch).
• H-J – джинс (Jeans).
• H-LR – шкіра (Leather).
• H-M – мікротекстиль (Micro Textiles).
• H-E – вишивка (Embroidery).
• H-Q – квілтинг (Quilting).
• H-SUK – в'язані полотна (Jersey).

Для виконання подвійних та потрійних швів на кишенях, джинсах, сорочках, жакетах існують спеціальні подвійні та потроєні голки.

Універсальна подвійна голка маркується літерами H-ZWI, а потрійна – H-DRI.

Яка Голка для Швейної Машини Вам підходить?

Від правильного підбору інструменту залежить естетичний вигляд і міцність швів. А якщо для виготовлення речі використовуються кілька типів текстилю, під час роботи над нею знадобиться цілий набір голок для швейної машини.

Підбирати голку слід за трьома параметрами:

• Щільність тканини. Чим тугіше переплітаються між собою волокна текстилю, тим тонше має бути голка. Дана характеристика вказується у цифровому маркуванні на упаковці. Метричний номер відповідає діаметру стрижня (він вказаний у сотих частках міліметра). Виріб під номером 90 має діаметр 0,9 мм, а з маркуванням 110 – 1,1 мм.
• Товщина нитки. Теж вказано у маркуванні. Чим вища цифра, тим тонша нитка. Працюючи швейними інструментами великого діаметра використовуються товсті нитки.
• Матеріал, з якого виготовлено голку. Найкращими вважаються голки для швейної машинки з нержавіючої сталі.

Вони стійкі до фізичних навантажень та ефективно протистоять корозії. Ми настійно не рекомендуємо економити на вишивальних голках. При нанесенні декору універсальною голкою на тканині можуть залишитись дірочки, а нитка ляже нерівно. Результатом стане спотворений малюнок чи зіпсоване полотно.

Потрібна допомога у підборі інструментів для шиття? Набирайте безкоштовний номер, вказаний на сайті. Наш досвідчений менеджер надасть грамотну консультацію та допоможе вибрати все необхідне для вашої роботи.