Ножиці
Вас також можуть зацікавити
- Леза для ножів
- Грувери для шкіри
- Стамески для шкіри
- Ремнерізи
- Голки
- Кризери для шкіри
- Кравецькі лекала для шиття
- Циркулі
Професійні ножиці дозволяють розрізати не тільки папір, а й тканину, пластик і навіть метал. Цей інструмент складається з двох лез, з'єднаних у центрі так, щоб вони могли відкриватися та закриватися. А ергономічні ручки на кінцях лез забезпечують зручність використання.
На сайті інтернет-магазину HandyMarket представлені наступні типи ножиць – як для індивідуальних майстрів, так і для великих ательє:
- Портновські ножиці. Застосовуються для розрізання тканин всіх етапах швейних робіт.
- Для обрізання ниток. Є суцільнометалевими пружинними кусачками, за допомогою яких можна обрізати нитки для шиття і вишивання, пряжу, волосінь.
- Для шкіри – використовуються для розкрою натуральної та штучної шкіри різної щільності.
- Фігурні. Призначені для декоративних робіт з паперу, шкіри, тканини, дозволяють естетично оформити край або кут, зробити гарний проріз посередині виробу.
- Для шиття. Підходять і нарізання різних видів тканини, й у обрізки ниток.
- Універсальні (відомі ще як господарські чи побутові). Застосовуються для розрізання різних матеріалів від паперу до пластику.
- Канцелярські — призначені для різання паперу та картону.
- Зигзаг. Використовуються для декоративного оздоблення краю у всіх різновидів тканини. Обрізання такими ножицями запобігають обсипанню матеріалів з пухким плетінням.
На що Звертати Увагу Перед Покупкою?
Перед тим як вибрати та замовити ножиці, звертайте увагу на наступні критерії:
1. Матеріал лез. Провідні світові виробники виготовляють інструменти із нержавіючої сталі. Вона володіє гарним крайовим утримуванням заточування, високою стійкістю до корозії та стирання. На упаковці вказується рівень жорсткості матеріалу. Оптимальний показник – від 58 до 62 одиниць. Якщо твердість стали нижче 58 одиниць, ножиці будуть швидко тупитися через підвищену м'якість лінії ріжучої кромки. Деякі виробники наносять на леза титанове або хромоване покриття. Вартість таких інструментів на порядок вища, але служать вони вдвічі довше.
2. Зручність використання. Для комфортної роботи створені моделі ножиць із різними ручками: симетричними, напівзміщеними та зміщеними. Два останні варіанти вважаються зручнішими, оскільки дозволяють мінімізувати м'язову напругу в пальцях та зап'ястя, полегшити виконання багатьох робіт. Вибирайте інструмент, який має на ручках антиковзні пластикові або гумові накладки. Такі ножиці не випадатимуть із рук під час нарізування матеріалу.
3. Цільове призначення. Професійні ножиці – річ недешева. Але з метою економії не рекомендується придбати недорогі універсальні моделі. Існує ризик зіпсувати матеріал. Для вузькоспеціалізованих робіт доцільно використовувати професійні інструменти.
Не знаєте які ножиці купити? Звертайтеся за безкоштовним номером ☎ + 38 (063) 128-10-47. Наш досвідчений менеджер допоможе грамотно підібрати інструмент, який підходить саме вам!