Ножиці Кравецькі

Ножиці Золотий дракон
Код 126 доступно 161 од.
202.50 грн. / шт.
Від 12 шт. 157.50 грн.
Ножиці (87-3101)
Код 19758 доступно 2 од.
310.50 грн. / шт.
Від 5 шт. 247.50 грн.
Ножиці кравецькі (арт. 87-3121)
Код 18537а
Від 413.10 грн.
Від 5 шт. 344.25 грн.
Термоножиці (78-6876)
Код 64978
810.00 грн. / шт.
Від 5 шт. 675.00 грн.

Вас також можуть зацікавити

Спеціальні кравецькі ножиці призначені для поділу тканини на кілька відрізів та викрійки з полотна заготовок одягу. Ними можна різати різні матерії: від тонких до найщільніших. Це незамінний інструмент handmade майстрів та професійних ательє, які спеціалізуються на пошитті та ремонті текстильних виробів.

Головні Відмінності Кравецьких Ножиць від Універсальних

Основна перевага кравецьких ножиць у тому, що з їхньою допомогою можна плавно і рівно розрізати текстиль точно наміченою лінією, не піднімаючи матеріал над робочою поверхнею. Це досягається рахунок вигнутих лез.

Відмінними рисами інструменту є:

  • Довгі леза (20-30 см), заточені до кінчика. Вони здатні розрізати тканину, складену кілька шарів. Заточення виконано під гострим кутом 90 °.
  • Асиметричні ручки. Одне кільце має більший розмір і розраховане на мізинець, безіменний, середній та вказівний пальці. Друге кільце маленьке, призначене для великого пальця. Такий дизайн дозволяє знизити напругу на кисть та зап'ястя, уникнути стискання пальців і без прикладення значних фізичних зусиль розрізати не тільки тонкий текстиль, але й щільні тканини. Рукоятки мають спеціальне порошкове напилення, щоб інструмент не вислизав з долоні під час роботи.

Ножиці для тканини виготовляють із нержавіючої сталі. Вона не піддається корозії навіть при частій роботі з вологим текстилем, в приміщеннях з високою вологістю повітря, поряд з приладами, що гладять та відпарюють.

Різновиди Кравецьких Ножиць

Існує 4 основні види кравецьких ножиць:

1. Зигзаг – інструмент, у якого по краю лез розташовані дрібні зубці (так зване зигзагоподібне заточення). Створений для декоративного оформлення краю тканини з метою запобігти її обсипанню.
2. Для обрізання ниток – це суцільнометалеві пружинні кусачки. Мають маленькі леза із тонкими загостреними кінчиками. Завдяки такій конструкції дозволяють дістати дрібні волокна у важкодоступних місцях.
3. Закрійні, тобто ножиці для розкрою тканини. Чим довше леза інструменту, тим із щільнішими тканинами він здатний працювати. Максимальна довжина лез складає 40 см. Рукоятка з лезами у закрійних ножиць утворює менший кут, ніж у класичних кравців.
4. Для аплікацій – інструмент, одне з лез якого має форму плоскої лопатки. Таке конструктивне рішення дозволяє підвести пристрій якомога ближче до тканини і не пошкодити її, зрізуючи зайвий матеріал при виконанні аплікації.

Як Вибрати Кравецькі Ножиці для Тканини?

Є п'ять головних критеріїв, за якими можна грамотно підібрати якісні кравецькі ножиці:


1. Рукоятка для чотирьох пальців має бути овальною. За такої форми нижнє лезо не підніматиме тканину над столом, а розріз вийде рівним.
2. Велика ручка за розміром має відповідати долоні. Купуючи в інтернет-магазині можна уточнити у консультанта її параметри.
3. Кращі кравецькі ножиці виготовлені з нержавіючої сталі з хромованим або титановим покриттям, що забезпечує підвищену стійкість до зношування.
4. Щоб уникнути частого заточування, можна придбати інструменти з алмазним напиленням на лезах. Вони тупляться набагато рідше.
5. Купувати різальні інструменти слід під робочу руку. У продажу є моделі для правші та для шульги.

Щоб швейні ножиці довго зберігали свої експлуатаційні якості, їх необхідно регулярно доглядати: очищати леза від ворсу і текстильних волокон, періодично змащувати гвинт, утримувати в сухому місці, вчасно віддавати майстру на заточування.

Залишились питання? Набирайте безкоштовно ☎ [phone1]. Менеджер магазину HandyMarket надасть детальну консультацію, допоможе вибрати інструменти та оформити замовлення.