Дезодоранти для Взуття

Дезодорант для взуття TARRAGO Pure Fresh DEO TFS06 100 мл
Код 69247 доступно 19 од.
453.12 грн. / шт.
Від 3 шт. 301.92 грн.
Капсула для дезодорування взуття
Код 66760а
Від 40.48 грн.
Від 10 шт. 30.82 грн.
Дезодорант Saphir MENTHOL, аерозоль, 200 мл (0624)
Код 10563 доступно 51 од.
730.08 грн. / шт.
Від 3 шт. 486.72 грн.
Дезодорант Tarrago Sneakers Odor Killer, 125 мл TNF02
Код 10367 доступно 6 од.
456.00 грн. / шт.
Від 3 шт. 303.84 грн.
Tarrago Fresh Deodorant+Vaporizador, 5000 мл, безбарвний TFI02
Код 11489 доступно 1 од.
4 619.52 грн. / шт.
Дезодорант Tarrago Fresh, 150 мл TFS02
Код 7721 доступно 176 од.
358.08 грн. / шт.
Від 3 шт. 238.56 грн.
Дезодорант для взуття Saphir Shoe Deo, спрей, 100 мл (0642)
Код 11690
564.48 грн. / шт.
Від 3 шт. 376.32 грн.
Дезодорант для взуття TARRAGO New Fresh Deodorant Spray, 100 мл TFS05
Код 10387
373.92 грн. / шт.
Від 3 шт. 249.12 грн.
Тальк дезодорант для ніг Tarrago Fresh Deodorant Talcum, 100 мл TFF01
Код 10363
438.72 грн. / шт.
Від 3 шт. 292.32 грн.

Вас також можуть зацікавити

Навіть найякісніше взуття при щоденному носінні набуває неприємного запаху. Причина проблеми пояснюється просто: шкіра стоп містить найбільшу кількість потових залоз, надлишки вологи скупчуються всередині взуття, а тепле, вологе середовище, що погано провітрюється, сприяє активному розмноженню мікроорганізмів. Саме бактерії та грибки провокують появу того самого неприємного запаху.

Вирішити цю проблему допоможе спеціальний дезодорант взуття. У його формулу входять бактерицидні та протигрибкові речовини, які перешкоджають розвитку патогенної флори.

Чому Варто Купити Дезодорант для Взуття?

Взуттєвий дезодорант не залишає слідів усередині виробів, на ногах чи шкарпетках. Даний засіб спеціально розроблений для:

  • Нейтрализовать неприятный запах. Освежитель не маскирует его отдушками, а действует на причину появления: уничтожает бактерии и грибки, которые скапливаются в стельках и внутренней подкладке обуви.
  • Продлить срок службы туфель, ботинок, сапог, кроссовок. Если вы не используете дезодорант, стельки, поглощающие пот, быстро приходят в негодность и требуют частой замены. Подкладка изделий намокает и деформируется, а высыхая — трескается. Дезодоранты для обуви обеспечивают стопам сухость, одновременно защищая и сами изделия. При этом не снижают воздухопроницаемость материала, из которого пошита пара.
  • Уменьшить интенсивность потоотделения. Некоторые производители добавляют в состав косметики компоненты такого действия. Спреи-антиперспиранты наносятся и на стопы, и на внутреннюю поверхность туфель, кроссовок, ботинок.

Багато взуттєвих дезодорантів допомагають зняти втому ніг, запобігають появі мозолів. Застосування таких засобів рекомендовано спортсменам з інтенсивним графіком тренувань та людям, які проводять більшу частину часу на ногах.

Типи Взуттєвих Освіжувачів

Виробники взуттєвої косметики випускають дезодоранти у трьох видах, які відрізняються способом застосування та принципом дії:

  • Спрей для обуви от запаха. Распыляется на стельки и внутреннюю поверхность изделий. Уничтожает бактерии и грибки. 
  • Кремообразный или гелевый освежитель для обуви, который наносят на стопы. Средство борется с потливостью, нейтрализует патогенную микрофлору. В результате ботинки, сапоги, кроссовки на протяжении дня остаются сухими и свежими.
  • Дезодоранты-абсорбенты. К этой группе средств относятся порошки, мешочки с силиконовыми гранулами, капсулы, поглощающие влагу из обуви. Абсорбенты вкладываются внутрь изделий и предотвращают формирование среды, которая является благоприятной для размножения бактерий и грибков.

Рішення, який дезодорант для взуття купити залежить від індивідуальних потреб. Для усунення запаху достатньо замовити спрей. Людям, які проводять щодня на ногах в одному й тому самому взутті, рекомендується використовувати абсорбенти, щоб підтримувати речі в сухості. При гіпергідрозі обробку взуття спреєм-антиперспірантом або нанесення на стопи крему (гелю) поєднують із щоденним використанням абсорбентів.

Як Вибрати Кращий Взуттєвий Дезодорант?

Замовляючи освіжувач, звертайте увагу на тривалість ефекту, що він забезпечує. Оптимально, коли засіб діє 10-12 годин.

Якісний освіжаючий дезодорант для взуття повинен бути виготовлений на основі органічних ароматизаторів (екстрактів лаванди, чайного дерева, м'яти, кори дуба та інших рослин) та обов'язково містити речовини з фунгіцидною та бактерицидною дією.

Хороші взуттєві освіжувачі та антиперспіранти не містять у своєму складі:

  • спирту, що пересушує і шкіру стоп, і матеріал взуття;
  • алергенів (солей алюмінію, парабенів, штучних барвників);
  • тальку, що закупорює пори шкіри та залишає білі сліди.

Бюджетна ціна дезодоранту – одна з ознак наявності в ньому неякісних синтетичних речовин, здатних пересушити шкіру стоп та викликати алергічну реакцію. Доцільно віддати перевагу продукції перевірених брендів - Tarrago, Dasco, Saphir, у якій використовуються натуральні компоненти.

Рекомендації щодо Застосування

Грамотне застосування дезодоранту взуття від запаху забезпечить бажаний ефект на тривалий час. Гелеву та кремоподібну косметику для обробки стоп слід наносити на чисту та суху шкіру за кілька годин до виходу на вулицю. Засіб повинен повністю вбратися.

Абсорбенти у вигляді порошків, капсул, саші рекомендується вкладати у взуття на ніч, щоб до ранку воно стало сухим. Особливу увагу потрібно приділити місцям найбільшого скупчення вологи - шкарпеткової та п'яткової частини.
Перед обробкою спреєм взуття рекомендується просушити та провітрити. Не варто наносити засіб на промоклі вироби, оскільки він не здатний поглинати вологу.

Розпорошувати спрей потрібно з відстані 15-20 см: по всій довжині ступні, в зони п'яти і носіння, на бічні поверхні. Не забудьте витягти устілку і також ретельно обробити. Спрей-дезодорант для взуття висихає швидко, тому його можна надягати вже через 5-10 хвилин після обробки.

Щоб продовжити термін служби взуття та запобігти появі неприємного запаху, рекомендується:

  • Зберігати туфлі, кросівки, чоботи, черевики у приміщенні з вологістю повітря від 30 до 60 % (оптимальний показник – 45 %).
  • Увечері обов'язково розстібати всі замки, виймати шнурки та устілки, розкривати вироби, щоб дати їм провітритися.
  • Промоклі пари сушити за допомогою спеціальних приладів з УФ-випромінюванням.
  • Міняти устілки не рідше, ніж раз на три місяці.
Не знаєте який антибактеріальний дезодорант для взуття підходить саме вам? Залишіть заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами та надасть детальну консультацію на ваше замовлення.