Нейлонові Тканини

Тканина Cordura (№66) 1000D - 340-350г/м2 чорна
Код 63389 доступно 973 од.
906.75 грн. / пог.м
Від 10 пог.м 724.50 грн.
Тканина Cordura (№6) 1000D - 350г/м2 чорна
Код 63388 доступно 724 од.
598.50 грн. / пог.м
Від 10 пог.м 479.25 грн.
Тканина Cordura 500D - 260г/м2 чорна
Код 63387 доступно 969 од.
517.50 грн. / пог.м
Від 10 пог.м 414.00 грн.

Вас також можуть зацікавити

Нейлонову тканину виготовляють із поліаміду. Вона являє собою синтетичний текстильний матеріал, який підходить для пошиття верхнього одягу, речей для активного відпочинку та спорту, ременів, портмоне, сумок, нижньої білизни та купальників.

Саме собою текстильне полотно складається з перпендикулярно переплетених волокон. Кінцеві властивості тканини мають відмінності в залежності від схеми плетіння та малюнка.

Технологія виготовлення нейлонової тканини складається із шести етапів:

  • Виробництво нейлонових полімерів (так звана полімеризація);
  • формування волокон шляхом екструзії;
  • охолодження та затвердіння отриманих волокон;
  • прядіння ниток – об'єднання затверділих волокон у нитки, які потім використовуються для даної тканини;
  • ткацтво;
  • при необхідності – додаткова обробка: надання додаткової текстури, фарбування, нанесення захисного покриття для підвищення стійкості до вологи та/або ультрафіолету.

Іноді для покращення еластичності до нейлонової нитки додають полімерні волокна – еластомери. Або надають волокну так звану звивистість, що також допомагає полотну краще розтягуватися.

Доступні Типи Нейлонових Тканин

На сайті інтернет-магазину HandyMarket.com.ua ви можете вибрати та придбати будь-яку з 5 типів тканин залежно від вимог до майбутнього виробу та індивідуальних уподобань. Кожен вид має свої особливості та характеристики.

Нейлонова кордура

Підходить для пошиття тактичної та військової амуніції. Відрізняється від класичного нейлону тим, що волокна не залишають цілісним полотном, а нарізують і скручують, тим самим посилюючи міцність матерії.

Нейлонова сітка

Застосовується для виготовлення спортивного одягу, а також сітчастих сумок і навіть москітних сіток. Має відкрите плетіння з невеликими отворами.

Нейлоновий шифон

Використовується для виготовлення елегантних предметів гардеробу, наприклад, суконь, блуз та шарфів. Це легка, прозора тканина з нижнім дрібним мереживним плетінням.

Нейлонова тафта

Ідеальний матеріал для створення різних аксесуарів, оскільки на вигляд це гладка, блискуча тканина з характерним перехресним переплетенням волокон.

Ріпстоп

Високоміцна тканина, яка має комбіновану структуру плетіння з армованою пряжею. Чи вважати її повноцінним різновидом нейлону – питання відкрите, проте його зміцнена армована нитка використовується у структурі цього матеріалу. Спеціальне переплетення "в клітину" не дозволить тканини розпуститься навіть при сильних ушкодженнях.

Для пошиття спортивного, туристичного спорядження та водонепроникного верхнього одягу підійдуть такі сучасні види полотна як:

  • Таслан Оффман – полотно із товстих ниток;
  • Еліда – одна з найтонших нейлонових матерій;
  • Фінетекс – найлегша нейлонова тканина з дрібною пористою структурою, яка має міцність і відмінні водовідштовхувальні властивості.  

Пам'ятайте, що незалежно від типу нейлонових речей та аксесуарів не можна прати в гарячій воді та сушити за допомогою опалювальних приладів. Інакше вони втратять корисні властивості, дешево виглядатимуть і погано виконуватимуть свої функції.

Характеристики Нейлону

Нейлонова тканина має ультра-малу вагу і при цьому здатна витримувати значні навантаження на розтяг без розривів та інших пошкоджень. Це дозволяє створювати з нього спортивний одяг, сумки, окремі елементи екіпірування та різноманітні аксесуари.

Наявність гідрофобних властивостей робить її придатною для наметів, рюкзаків та тентів. На такі випадки нейлон додатково просочують силіконом або поліуретаном, який допомагає краще відштовхувати воду.

Ця тканина не вимагає складного догляду, її не потрібно розгладжувати, і до того ж вона швидко сохне після прання.